ABR 003 Konrad Smoleński, Przemek Etamski - Niuniuni gra na psie

ABR 003 Konrad Smoleński, Przemek Etamski - Niuniuni gra na psie

brutto: 450.00 zł
netto: 365.85 zł
Powiadom znajomego

Muzyka zawarta na płycie to szum elektryczności, koncert przepływu cząstek w low noise. Pamiętacie pierwszego Aliena? Najbardziej mrocznego, nakręconego przez Ridleya Scotta. Ten niepokojący klimat, wyładowania elektryczne, mgła, wszelkie odcienie stali i szarości, kosmiczny złom w przestrzeni kosmicznej to ten klimat. To też klimat z drugiej części Aliena kiedy Ripley wraca na planetę LV-426 sprawdzić co się stało z załogą umieszczonej tam placówki. Gdzieś w kosmosie budzi się aparatura stacji kosmicznej, pojawia się jedno, małe niebieskie światełko, komputer rozpoczyna protokół przywracania czynności życiowych wśród załogi, ale zanim to nastąpi...posłuchajcie co się dzieje z... maszynami.
 
"Niuniuni gra na psie" to wystąpienia audio performance Konrada Smoleńskiego w których artysta używa przez siebie skonstruowanego instrumentu zrobionego z czaszki psa. W prezentowanym przez ArtBazaar Records projekcie towarzyszą mu Przemysław Etamski (elektronika) i Daniel Szwed (instrumenty perkusyjne).
 

Edycja autorska posiada ręcznie wykonaną przez Konrada Smoleńskiego okładkę. Jest to edycja limitowana do 66 sztuk. Każda z okładek jest inna. Prosimy o sprawdzenie dostępności przed zamówieniem.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl